İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Yazılım
  3. Ücretsiz Yazılım Kursları (Sektörel) – Sürekli Güncel
kz_g_n

Ücretsiz Yazılım Kursları (Sektörel) – Sürekli Güncel

Ücretsiz Yazılım Sektörü Kursları

Gelmiş geçmiş en büyük ve sürekli güncellenen sektörlere göre bölümlendirilmiş bedava kurs arşivi aşağıdadır. Bu liste elbet size ve çevrenize mutlaka yarayacaktır. Çünkü verdiğim linkler sektörel olarak ayrılmıştır ve sürekli güncellenmektedir.

İlgili Ücretsiz Yazılım Kursları link’ine girdiğinizde ilk sıradaki kurslar o günün en indirimli kurslarıdır. İkinci sıradaki kursalar ise o gün bedavaya sizlere sunulan kurslardır. İndirimli kurslardan işinize yarıyan varsa kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ederim. Çünkü bir kursun tekrar indirime girmesi bazen haftalarca sürebiliyor. Ücretsiz olanları ise biran önce hesap açıp kütüphanenize eklemenizi tavsiye ederim. Çünkü eğer ücretsiz kursu kütüphanenize eklemezseniz, ücretsiz olan süre bittikten sonra kullanamazsınız. Kütüphanenize eklerseniz ise istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Konuyla ilgili kafanıza takılan herhangi bir şeyi konunun altına yorum olarak yazabilirsiniz. Herhangi bir aşamada takılıp, ücretsiz veya indirimli kurslardan faydalanamazsanız biz veya faydalanan üyelerimiz size yardımcı olacaktır.

Yazılım Sektörü > Web Geliştirme

Web geliştirme konusunda tecrübe sahibi olmak isteyenler ve sıfırdan eğitim almak için kaynak arıyan kişiler için ücretsiz yazılım kursları aşağıdaki gibi dillere göre ayrılmıştır. Linklerin içindeki kurslar sürekli güncellenir. Bu sebeple tavsiye etmenizi tavsiye derim. Web geliştirme kurslarıyla birlikte kendi web sitenizi yapabilirsiniz, var olan bir web servisin api’lerini kullanarak bir hizmet uygulaması geliştirebilirsiniz ve freelance olarak çalışabileceğiniz bir alt yapı kurabilirsiniz.

Yazılım Sektörü > Veri Bilimi

Yazılım Sektörü > Mobil

Yazılım Sektörü > Programlama Dilleri

Yazılım Sektörü > Oyun Geliştirme

Yazılım Sektörü > Veritabanı

Yazılım Sektörü > Yazılım Testi

Ücretsiz Yazılım Kursları

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Sistem ve Network uzmanı. Borderlands hayranı.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 7 saat önce

    Çok faydalandığım bir yazı oldu. Teşekkürler.